On a farm, the farmer decides to give pizza to her 12 ducks as a special treat. She orders 3 pizzas, and the total price is $25.71. What is the unit price of each pizza?

Mathematics
Views: 0 Asked: 12-10 22:20:51
On this page you can find the answer to the question of the mathematics category, and also ask your own question

Other questions in category